2. TÜRKİYE - AFRİKA STK ve DÜŞÜNCE FORUMU

2. Türkiye-Afrika STK ve Düşünce Forumu, “Afrika'da Enerji, Gıda, Su Güvenliği ve İnsani Kalkınma” ana teması ile TASAM Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi tarafından 21-22 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da, Pullman İstanbul Otel’de, SİVİL GLOBAL 2016 Zirvesi kapsamında son derece yapıcı ve samimi bir atmosferde başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Sonuç Deklarasyonu için Tıklayınız

Vizyon Belgesi için Tıklayınız

 

7. ULUSLARARASI TÜRK - ASYA KONGRESİ

7. Uluslararası Türk - Asya Kongresi “Trans-Pasifik Ticaret ve Yatırım Ortaklığı” ana teması altında TASAM Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi tarafından 21-22 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da, Pullman İstanbul Otel’de, SİVİL GLOBAL 2016 Zirvesi kapsamında son derece yapıcı ve samimi bir atmosferde başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Sonuç Deklarasyonu için Tıklayınız

 Vizyon Belgesi için Tıklayınız

 

5. TÜRKİYE - AVRUPA FORUMU

Türkiye - AB Forumu “Türkiye - AB Sivil Diplomasi İnşası: Kapasite İnşası Yönetimi ve Çok Boyutlu İşbirliği” ana teması altında TASAM Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi tarafından 21-22 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da, Pullman İstanbul Otel’de, SİVİL GLOBAL 2016 Zirvesi kapsamında son derece yapıcı ve samimi bir atmosferde başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Vizyon belgesi için tıklayınız

 

3. TÜRK - LATİN AMERİKA VE KARAYİPLER KONGRESİ

3. Türk - Latin Amerika ve Karayipler Kongresi, “Stratejik İşbirliği ve Los Turcos” ana teması ile TASAM (Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi) tarafından 21-22 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da SİVİL GLOBAL 2016 Zirvesi kapsamında başarıyla icra edilmiş, son derece yapıcı ve samimi bir ortam içinde gerçekleştirilmiştir.

 Sonuç Deklarasyonu için Tıklayınız

 Vizyon Belgesi için tıklayınız