4. ULUSLARARASI ORTA DOĞU KONGRESİ

4. Uluslararası Orta Doğu Kongresi, “Türk - Arap İlişkileri: Çok Boyutlu Güvenlik İnşası” ana teması altında Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Üniversitesi ve TASAM işbirliği ile 28-29 Nisan 2016 tarihinde Hatay’da SİVİL GLOBAL 2016 Zirvesi kapsamında başarıyla icra edilmiş, son derece yapıcı ve samimi bir ortam içinde gerçekleştirilmiştir.

Sonuç Deklarasyonu için Tıklayınız

Vizyon Belgesi için Tıklayınız

 

8. ULUSLARARASI BALKAN FORUMU

8. Uluslararası Balkan Forumu, “Ticaret, Yatırım, Finans ve Rekabet” ana teması ile TASAM (Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi) tarafından 21-22 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da SİVİL GLOBAL 2016 Zirvesi kapsamında başarıyla icra edilmiş, son derece yapıcı ve samimi bir ortam içinde gerçekleştirilmiştir.

Sonuç Deklarasyonu için Tıklayınız

Vizyon Belgesi için Tıklayınız

 

 

9. BALKAN İLETİŞİM AĞI KONFERANSI

TASAM’ın 2008’den itibaren her yıl düzenleyip kurumsallaştırdığı uluslararası etkinliğin devamı olarak; “Ticaret, Yatırım, Finans ve Rekabet” ana teması altında, alanlarında uzman geniş bir kitleyi buluşturarak Balkanlar’daki kapasite ve fırsatlara dair kapsamlı görüş alışverişi imkânı sunacak 250 kişilik 8. Uluslararası Balkan Forumu, Zirve kapsamında 2 günlük bilimsel toplantı formatında gerçekleştirilmiştir.

Vizyon belgesi için tıklayınız

 

 

ULUSLARARASI AKDENİZ KONGRESİ

TASAM’ın düzenleyeceği uluslararası etkinlik “Ekonomi, Enerji ve Güvenlik; Yeni Fırsatlar” ana teması altında, alanlarında uzman geniş bir kitleyi buluşturacak. 150 kişilik Uluslararası Akdeniz Kongresi, Zirve kapsamında 2 günlük bilimsel toplantı formatında gerçekleştirilmiştir.

Vizyon belgesi için tıklayınız

8th INTERNATIONAL BALKAN FORUM

As a continuation of the international event organised and institutionalised by TASAM annuallysince 2008; under the main theme of “Trade, Investment, Finance and Competition”, by bringing together a large amount of people experts on their areas; the 8'th International Balkans Forum that will be formed of 250 people, will provide the opportunity of a broad discussion of capacity and opportunities in the Balkans. This forum will last for 2 days and will be held as a part of the summit.

Click for the vision document